Kontaktujete nás
+420 602 277 604

Nemovitosti

Celkem 12 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Jiří Kukla
telefon: +420602277604
nikakh@cmail.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
   
 

Prodej rekreační chaty v Kotoučově na Kutnohorsku

Cena: 650 000 Kč
Včetně právního servisu, + provize RK
Popis nemovitosti:

Předmětem prodeje je rekreační chata s menším pozemkem, která se nachází v obci Kotoučov nedaleko Bohdanče na Kutnohorsku. Jedná se o menší nepodsklepený objekt – dřevostavbu, který je postaven na betonové základové desce.
Vstup do chaty je přes vstupní verandu. Obytná místnost v přízemí je vybavena menším kuchyňským koutem s linkou a plynovým sporákem. V podkroví je vytvořena ložnice přístupná po dřevěném schodišti vedoucím přímo z denní místnosti.
Pozemek náležející k nemovitosti je mírně svažitý, převážně zatravněný, osázený několika jehličnany a keři. V rohu pozemku je vytvořena venkovní dlážděná terasa zčásti ohraničená kamennou zídkou. Zde se nachází venkovní posezení a ohniště. Na pozemku za chatkou je umístěna menší dřevěná kolna – místnost pro chemické WC a dále sklad dřeva a nářadí. Pozemek není oplocen. Vlastníky okolních nemovitostí je respektována pouze jeho přírodní hranice. Rekreační objekt byl využíván spíše na bázi „čundráctví“. Sociální zařízení není vybudováno, pouze chemické WC. Bývalý majitel využíval jako zdroj vody studnu na sousedním pozemku. Přírodní studánka vyvěrá blízko v lese. Vlastní studnu lze na pozemku vyhloubit. Přípojka elektřiny je na hranici pozemku, cca 3 m od chatky. Kladem u prodávané nemovitosti je její poloha v klidné lokalitě rekreačních chat v sousedství vzrostlého lesa. Přístup je zajištěn po místní komunikaci a dále lesní nezpevněné cestě. Nemovitost je v současném stavu vhodná spíše pro méně náročného uživatele, tak trochu k „retro“ rekreaci. Vhodné též pro houbaře a vyznavače cykloturistiky.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
21006
Typ domu:
Chata
Operace:
Prodej
Adresa:
Bohdaneč
K nastěhování od:
1.8.2021
Plocha pozemku:
155 m2
Plocha zastavěná:
17 m2
Plocha podlahová:
17 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
dřevěná
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
Neupravená
Konstrukce popis:
Konstrukce obvodových stěn je vytvořena z dřevěného trámoví. Opláštění obvodových stěn - dřevěné palubky s povrchovou úpravou. Sedlová střešní konstrukce z dřevěného trámoví pobitého prkny. Střešní krytina – eternitové šablony
Výbava - popis:
kůlna na nářadí, suchý záchod, venkovní posezení
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|exactly|49.7701,15.2312
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 46' 12.360"N, 15° 13' 52.320"E